O nas

Dlaczego warto wybrać meble Anbel?


DBAMY O JAKOŚĆ

Tworzymy meble z wysokiej jakości materiałów i elementów. Dotyczy to zarówno wykończenia mebli, jak i -przede wszystkim - jego konstrukcji. Nie idziemy na skróty. Nasze meble wychodzą spod rąk najlepszych fachowców z doświadczeniem w branży. Za każdy mebel, za jego końcowy montaż, spasowanie i jakość jest osobiście odpowiedzialny konkretny pracownik, podobnie jak w słynnych manufakturach. Nasze meble to solidne rzemiosło, a nie masowa produkcja, gdzie liczy się głównie ilość i zysk. Dzięki temu możemy zapewnić, że będą Ci służyły przez długie lata, bez istotnego pogorszenia właściwości użytkowych i estetycznych.


DOSTANIESZ TO CO CHCESZ

Masz pełną wolność wyboru w ostatecznej specyfikacji wybranego mebla. Oczywiście, możesz wziąć mebel z salonu, taki jak jest, jeśli Ci się spodoba. Ale możesz też  zmienić wymiar, wybrać miękkie lub twarde siedziska itd. Materiały wykończeniowe? - nie ma problemu, mamy wszystko co jest dostępne u polskich producentów. Dobry mebel w wersji ekonomicznej, solidny „średniak” czy wersja ekskluzywna? Wybór należy do Ciebie. Zastanawialeś się dlaczego przy naszej ofercie nie podajemy cen? Bo to głownie Ty ustalasz cenę końcową.


GWARANCJA I POMOC

Jesteśmy pewni jakości i solidności naszych mebli, ale najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie. Dlatego pochylimy się nad każdą ewentualną reklamacją z uwagą i szacunkiem dla Klienta. Nawet jeśli mamy odmienne zdanie, to zgodnie ze starą zasadą - Klient ma zawsze rację. W trosce o Twoją wygodę dowieziemy meble pod wskazany adres w promieniu 50 km od salonu w Rawiczu. Usługa nie obejmuje wniesienia mebli do lokalu.


TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

Nietrudno jest zapewnić o swojej fachowości i solidności - papier czy internet wszystko przyjmie. My jednak możemy poprzeć takie deklaracje konkretami. Nasza historia sięga 2000 roku. Przez lata byliśmy znani na wymagającym rynku czeskim i cieszyliśmy się bardzo dobrą opinią. Nasze meble tapicerowane trafiały do czeskich klientów dzięki współpracy z firmą Spores s.r.o., należącą do liderów tamtejszego rynku w branży meblarskiej. Od kilku lat kładziemy nacisk na rozwój również na rynku krajowym.

Sofy i narożniki Anbel - zalety


SOFY

Tworzymy sofy z automatem wspomagajacym rozkładanie DL, który gwarantuje szybkie rozkładanie jak i składanie, przy użyciu niewielkiej siły. Dzięki takiemu zastosowaniu sofy nie rysują podłóg. Wykonane są na solidnym stelażu, piance wysokoelastycznej o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości oraz na sprężynach, które umieszczone są na całej powierzchni spania. Przestronny pojemnik na pościel umieszczony jest pod całym siedziskiem. Poduszki i podłokietniki zapinane są na zamek. Dostępne w bogatej kolorystyce tkaniny i inne materiały, z których wykonane są nasze sofy, są praktyczne w użytkowaniu (np. nie wchłaniają płynów, ułatwiając czyszczenie itd). Dodatkowo sofy są ozdobione precyzyjnymi przeszyciami (kontrastowe nici w kolorze ecru), które zwiększają trwałość połączeń tkanin oraz dodają wyrazu i elegancji. Nowoczesne, atrakcyjne wizualnie, wygodne, z dużą powierzchnią spania - to atuty, dzięki którym nasze sofy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Klientów.


NAROŻNIKI mniejsze

Tworzymy narożniki z automatem wspomagajacym rozkładanie DL, który gwarantuje szybkie rozkładanie jak i składanie, przy niewielkim użyciu siły. Dzięki takiemu zastosowaniu nie rysuje się podłoga. Wykonane są na solidnym stelażu, piance wysokoelastycznej o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości oraz na sprężynach, które umieszczone są na całej powierzchni spania. Przestronne pojemniki na pościel umieczczone są pod siedziskiem i podnoszonym schowku w otomanie. Większość narożników mniejszych jest uniwersalna: są lewo jak i prawostronne (wystarczy odpiąć boki i przełożyć otoman na druga stronę). Dostępne w bogatej kolorystyce tkaniny i inne materiały, są praktyczne w użytkowaniu (np. nie wchłaniają płynów, ułatwiając czyszczenie itd). Dodatkowo narożniki są ozdobione precyzyjnymi przeszyciami (kontrastowe nici w kolorze ecru), które zwiększają trwałość połączeń tkanin oraz dodają wyrazu i elegancji. Narożniki są obite tkaniną na całej powierzchni, Więc można je ustawić również na środku pomieszczenia, bez szkody dla estetyki.
Nowoczesne, atrakcyjne wizualnie, wygodne z dużą powierzchnią spania - to atuty, dzięki którym nasze narożniki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Klientów.

NAROŻNIKI większe

Narożniki duże to ozdoba każdego salonu. Bardzo wygodne i przytulne, idealne do odpoczynku i do przyjmowania gości ;). Składają się z systemów modułowych, które można konfigurować i dopasować do własnych potrzeb. Wykonane są na solidnym stelażu, piance wysokoelastycznej o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości oraz na sprężynach, które umieszczone są w siedziskach i całej powierzchni spania. W stałych wyprofilownych oparciach, zamontowane są ruchome bądź podnoszone zagłówki.
System rozkładania typu "delfin" z obszernym pojemnikiem na pościel oraz dużą powierzchnią spania, uważany jest za jeden z najwygodniejszych tego typu rozwiązań.
Dostępne w bogatej kolorystyce tkaniny i inne materiały, są praktyczne w użytkowaniu (np. nie wchłaniają płynów, ułatwiając czyszczenie itd). Dodatkowo narożniki są ozdobione precyzyjnymi przeszyciami (kontrastowe nici w kolorze ecru), które zwiększają trwałość połączeń tkanin oraz dodają wyrazu i elegancji. Narożniki są obite tkaniną na całej powierzchni, Więc można je ustawić również na środku pomieszczenia, bez szkody dla estetyki. Nowoczesne, atrakcyjne wizualnie, wygodne z dużą powierzchnią spania - to atuty, dzięki którym nasze narożniki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Klientów.