P?

W jaki sposób przełożyć stronę narożnika mniejszego?

O.

Nasze narożniki mniejsze w większości przypadków są uniwersalne, czyli lewo- albo prawostronne.
Złożenie mebla jest krótkie i proste. Boki, siedzisko jak i otoman mają blaszki łączące. Wystarczy wpiąć jeden element w drugi. Zmiana strony narożnika polega na "odpięciu" boków i przełożeniu otomana na drugą stronę siedziska. Czasami może się zdarzyć, że potrzebne będzie odwrócenie blaszek łączących. Można to zrobić przy użyciu zwykłego wkrętaka krzyżakowego. Prawidłowe ułożenie blaszek to "dzióbek w dzióbek".

P?

Czy istnieje możliwośc zamówienia narożnika/sofy z węższymi bokami?

O.

Tak, oczywiście. Narożniki mniejsze i sofy mają boki o szerokości 12,5cm – 15cm, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby je zwęzić o kilka centymetrów. W ten sposób narożnik o długości 230cm, możemy skrócić np. na 210-220cm, zachowując przy tym niezmienioną powierzchnię spania 200x143cm. Gotowym rozwiązaniem jest np. narożnik Savana (205cm z bokami), albo Kreta (215 cm z jednym bokiem). W narożnikach wiekszych, z wyjątkiem Ibizy i Torino, także możemy zamontować węższe boki np. o szerokości 16cm, zmiast standardowych 32cm.

P?

Czy można zamówić mebel tapicerowany w jednolitym kolorze?

O.

Standardowo nasze meble tapicerowane są w dwóch kolorach, ale na życzenie możemy je zrobić   w jednym kolorze tkaniny. Istnieje również możliwość zmiany kolorów poduszek, boków itp.

P?

Czy można zamienić zagłówki w narożnikach?

O.

Tak, nic nie stoi na przeszkodzie. Na chwilę obecną mamy w ofercie cztery rodzaje zagłówków. Możemy także wyprodukować narożnik bez nich. Prosimy się tylko określić w trakcie zamawiania.

P?

Jaką maksymalną długość może mieć sofa bez boków?

O.

Standardowo jest to 195cm, ale na doróbkę możemy zrobić 205cm (automat DL na tyle pozwala). Możemy też odrobinę zwężyć albo poszerzyć sofę.

P?

Chciałbym wybrać kolor przeszycia, czy to możliwe?

O.

Ozdobne przeszycia na naszych meblach są koloru ecru. Jednak na zamówienie możemy zrobić np.czerwone, czarne, w kolorze tkaniny czy inne. Możliwa jest też wersja bez przeszyć.